NanoGranitové dřezy Schock

Domyšlené praktické vlastnosti při používání, design a co nejméně práce s údržbou. To jsou vlastnosti, které očekáváme od výrobků, které používáme v kuchyni. Čím více je používáme, tím více by to mělo platit. Pro kuchyňské dřezy v moderní kuchyni to platí beze zbytku.

Granitové dřezy jsou schopny dát dřezu v kuchyni design, barvu ladící s interiérem a hlavně dokonalé užitné vlastnosti. Vynikají NanoGranitové a granitové dřezy německého vývojáře a prvovýrobce Schock.

Jsou v současnosti nejmodernějším materiálovým řešením kuchyňských dřezů. Hlavním cílem vlastního vývoje bylo a je dosáhnout odolnosti, designu a hlavně nejnižších nároků na denní údržbu, aby dřezy vypadaly při minimální údržbě stále jako nové.

Schokem je patentovaná, vyvážená směs zaoblených křemenných zrn různé velikosti až po nejmenší a dosahuje prakticky nejlepších možných vlastností dřezu s minimem pojiva na povrchu. Povrch je tak na rozdíl od běžných granitových dřezů téměř křemenný.

NanoGranit Cristadur má bez jakékoli povrchové úpravy hedvábně jemný povrch a "nanoefekt" takřka neumožňuje trvalé usazení nečistot. Dřezy v kuchyni jsou i přirozeně a trvale antibakteriální jen díky iontům stříbra už v základním materiálu.

Fotogalerie NanoGranitové dřezy Schock:

NanoGranitové dřezy Schock NanoGranitové dřezy Schock NanoGranitové dřezy Schock NanoGranitové dřezy Schock NanoGranitové dřezy Schock NanoGranitové dřezy Schock NanoGranitové dřezy Schock NanoGranitové dřezy Schock