Proč si vybrat granitový dřez?

Již v roce 1979 zavedla německá firma Schock GmbH jako první technologii výroby dřezů z umělého kamene – materiálu na bázi 80% křemenných plně probarvených krystalických směsí pojených speciálním akrylátovým pojivem. V roce 1984 začala firma vyrábět z vlastního kompozitního materiálu na této bázi a po dokončení dalšího vědeckého vývoje byl zdokonalený materiál patentován pod jménem Cristalite granit. Jde o novodobý materiál, který spojuje příjemný vzhled kamene, širokou paletu barev s vysokou odolností a tvrdostí.

Největší předností je exkluzivní elegantní vzhled a vysoká kvalita provedení-materiál má homogenní strukturu v celém řezu a je plně probarvený, proto je stálobarevný. Další velikou předností je velmi jednoduchá údržba, materiál je neporézní a k běžnému čištění stačí jednoduché kuchyňské prostředky. Dřezy z materiálu Cristalite granit jsou teplotně odolné až do 280°C, jsou dostatečně tuhé, takže je zaručena odolnost proti poškrábání a díky masivnímu provedení se případný drtič odpadu nemá šanci viklat ani rezonovat. Dřezy jsou vyráběny výhradně v Německu a tomu odpovídá i jejich kvalitní provedení.

Firma Schock nyní přišla na trh s naprostou novinkou: První 100% antibakteriální dřez! Díky využití nanotechnologií bylo možné vyvinout úplně nový materiál, který obsahuje v celé své tloušťce iony stříbra a tím je dosaženo dokonalých antibakteriálních vlastností dřezu, materiál dřezu přirozeně odpuzuje nebezpečné bakterie a zamezuje jejich množení na povrchu dřezu. Tento nový materiál nese název CRISTADUR a je podle výzkumu o +100% hygieničtější, o +40% nárazuvzdornější a o +85% snadněji udržovatelný než ostatní dřezy z kompozitních materiálů na trhu.

Cristadur je bezesporu v současné době nejlepší materiál pro výrobu dřezů na trhu. Povrch dřezu z tohoto materiálu je velmi hladký, příjemný na dotek a nestudí. Firma Schock je jediná, která tuto převratnou novinku vyrábí a nabízí. Kvalita materiálu a zejména design nových řad dřezů Schock získal mnoho mezinárodních ocenění na odborných výstavách po celé Evropě a stal se velmi oblíbeným ve světě i v České republice.

Fotogalerie NanoGranitové dřezy Schock:

NanoGranitové dřezy Schock NanoGranitové dřezy Schock NanoGranitové dřezy Schock NanoGranitové dřezy Schock NanoGranitové dřezy Schock NanoGranitové dřezy Schock NanoGranitové dřezy Schock NanoGranitové dřezy Schock