Kuchyňský dřez Teka Texina 45 E-TG Tegranit

Teka Texina 45 E-TG Tegranit je rohový granitový kuchyňský dřez moderního tvaru s vyjímečnými vlastnostmi. Jedná se o rohový dřez, který lze zabudovat do skříňky o minimálních rozměrech 900 x 900 mm. Vlastní rozměr dřezu je pak 800 x 500 mm a hloubka 162 mm. Pro výrobu tohoto dřezu byl použit materiál Tegranit, jež vyniká svými mechanickými vlastnostmi a odolnosti proti poškození a oděru. Například odolnost proti teplotám výrobce uvádí až do 180°C, krátkodobě až 280°C.

Nejčastěji je zákazníky poptáván v barvách antracit a pískově béžová. Lze jej ovšem získat i v dalších barvách: bílá, černá metalická, hliníkově šedá, měděná, námořnická modrá, palisandr, smaragdově zelená, stříbrná a topaz. Vzorník barev si můžete prohlédnout ve fotogalerii níže.

K tomuto kuchyňskému dřezu je samozdřejmě možné napojit drtič odpadů. Vlastní ovládání výpusti je pomocí excentru. Dřez je vybaven otvorem pro baterii a je dodáván s kompletním sifonem s odbočkou na myčku, příchytkami ke dřezu a těsněním. Odkapávač je umístěn na levé straně dřezu.

K dřezu je možné dokoupit koš na nádobí s držáky talířů (buďto nerezový nebo bílý), dřevěnou nebo plastovou připravnou desku a taky cedící misku.

Fotogalerie ke kuchyňskemu dřezu Teka Texina 45 E-TG Tegranit:

Technický nákres Teka Texina 45 E-TG Teka Texina 45 E-TG Hliníkově šedá Teka Texina 45 E-TG Topaz Teka Texina 45 E-TG Smaragdově zelená Teka Texina 45 E-TG Měděná Vzorník barev Teka Texina 45 E-TG Technický nákres Teka Texina 45 E-TG Nerezový koš na nádobí s držáky talířů pro Teka Texina 45 E-TG Plastová připravná deska pro Teka Texina 45 E-TG Dřevěná připravná deska pro Teka Texina 45 E-TG Nerezová cedící miska pro Teka Texina 45 E-TG Transparentní cedící miska pro Teka Texina 45 E-TG