Dvojdřezy

Dvojdřezy přináší pohodlí a variabilitu do Vaší kuchyně. Pokud máte dostatečně prostornou kuchyň dostatkem místa pro pracovní desku vyplatí se uvažovat nad použitím dvoudřu do čistící zóny kuchyně. Získáte tam další prostor, který můžete vyuřívat například jako plochu pro odkápavač nádobí. Také se vypletí vybírat kuchyňský dřez podle dalších kritérií. Jako například pokud budete mít myčku nábobí tak nepotřebujete extrémně velký dřez či dvojdřez, ale určitě vám bude stačit klasický dřez s odkapávačem.

Ale určitě se orientujte podle velikosti a hloubky mycí vaničky (i když máte myčku, tak pečící plechy budete jistě umívat ve dřezu nádobí a proto musí být dostatečně prostorný. Při výběru dřezu je vždy potřeba odpovědět si na 4 základní otázky"

  • Jaká je šířka skříňky do které bude dřez umístěn?
  • Z jakého materiálu má být kuchyňský dřez vyroben?
  • Jaký typ kuchyškého dřezu chci používat?
  • Jakou částku chci do nákupu kuchyňského dřezu investovat?

Dnes již není problém dostat požadovaný funkční a esteticky libivý kuchyňský dřez z jakéhokoliv materiálu (granit, keramika, nerez, smalt) a v jakémkoliv provedení. Proto je důležité před vlastním pořízením kucyňského dřezu otázku jeho užití a využití důkladně promyslet.

Fotogalerie dvojdřezů:

Dvojdřez Dvojdřez Dvojdřez Dvojdřez Dvojdřez Dvojdřez Dvojdřez Dvojdřez Dvojdřez