Kuchyňské dřezy s odkapem

Kuchyňské dřezy s odkapem jsou stále oblíbenější. Výhodou tohoto řešení je hygiena a snazší údržba čistoty a pořádku na kuchyňské lince oproti použití samostatné odkapávací plochy nebo odkapávače. Jistě si všichi pamatujete na klasické plastové odkapávače nadobí a nepořádek, který po nich zustával. Málokoho taky bavilo schovávat je po každem použití do skříňky a stějně se muselo čekat až oschnou než se mohly schovat.

Pokud Vám to tedy dispozice vaší kuchyně jen trochu dovolí, určitě volte kuchyňský dřez s odkapem. Dnes již tuto volb máte u všech nejběžnějších kuchyňských dřezů. Ať již de o jednodřezy, dvoudřezy, granitové kuchyňské dřezy, keramické kuchyňské dřezy nebo nerezové kuchyňské dřezy. Odkapová plocha se již dokonce využívá i urohových dřezů a to často po obou stranách těchto dřezů.

Zastavme se u stále modernějších keramických kuchyňských dřezů, jejich použití v kuchyni se stává čím dál oblíbenější. Nesporná výhoda těchto dřezů v kombinaci s použitím odkapu ze stejného materiálu spočívá mimo jiné v tom, že jde o kompaktní jemný materiál s matným leskem, příjemný na dotyk, vysoká odolnost keramiky vůči nárazu znamená vysokou životnost. Ani pád těžkého kusu nádobí do dřezu nebo na desku nevadí. Přímo na desce se také dá krájet maso či zelenina, mimořádně vysoká teplotní odolnost.

Tyto výhody se samozřejmě ukáží i při užití kuchyňských dřezů s okapem z jiného materiálu než je keramika, ale u keramiky jsou ještě znásobeny právě hygieničností materiálu a neutralitě k vitamínům.

Fotogalerie kuchyňských dřezů s odkapem:

Nerezový kuchyňský dřez s odkapem Nástavné a vestavné kuchyňské dřezy Rohový kuchyňský dřez s odkapem Granitový kuchyňský dřez s odkapem Granitový kuchyňský dřez s odkapem a nerezovou vaničkou Kulatý nerezový kuchyňský dřez s odkapem Nerezový kuchyňský dřez s odkapem Nerezový kuchyňský dřez s odkapem a vaničkou Černý granitový kuchyňský dřez s odkapem a vaničkou