Kuchyňské dřezy s vaničkou

Kuchyňské dřezy s vaničkou nabízejí komfort mytí a oplachování ovoce a zeleniny, rozmrazování masa apod. v samostatné vaniččce, kde nebude docházet ke kontaktu s jiným nádobím a tidíž ani bakteriemi, a vaše kuchyň bude hygieničtější. Pokud chcete následovat nejnovější trendy v kuchyní a zárověň je pro vás důležitá hygiena a čistota v kuchyni. Je kuchyňský dřez s vaničkou přesně to co hledáte. Stejně tak vaničku doceníte v těhotenství a mateřství.

Kuchýňské dřezy s vaničkou se často kombinují s okapem. Umistění vaničky pak může být centrální - mezi mezi dřezem a opakem, nebo je vanička umístěná na okraji. Dřez je uprostřed a po bocích je vanička a odkap.

Vanička se již nyní užívá u dřezů ze všech dostupných materiálů: granitové kuchyňské dřezy, keramické kuchyňské dřezy, nerezové kuchyňské dřezy i smaltové kuchyňské dřezy ty všechny možnost vaničky nabízí. Stejně tak lze vaničku vidět u jednodřezů, rohových dřezů dvoudřezů a dkonce i u řezů rohových.

První kuchyňské dřezy s vaničkou byly nerezové a ty jsou taky stále ty nejrozšířenější. Tato potravinářská nerezová ocel je nejvhodnějším materiálem pro výrobu kuchyňských nerezových dřezů, který doposud nebyl překonán. Mezi základní přednosti tohoto nerezového materiálu patří odolnost proti korozi i při narušení povrchu dřezu, odolnost proti vysokým teplotám, vysoká životnost snadná údržba a hygieničnost.

Výhody nerezových dřezů s vaničkou:

  • Klasický estetický vzhled nepodléhající vlivu času ani módy
  • Nerezavějící
  • Absolutní odolnost proti vysokým teplotám
  • Vhodné pro práci s potravinami a hygienická
  • Odolnost proti skvrnám a kyselinám
  • Stálobarevnost
  • Nenáročné na údržbu

Fotogalerie kuchyňských dřezů s vaničkou:

Kuchyňský dřez s vaničkou Kuchyňský dřez s vaničkou Kuchyňský dřez s vaničkou Kuchyňský dřez s vaničkou Kuchyňský dřez s vaničkou Kuchyňský dřez s vaničkou Kuchyňský dřez s vaničkou Kuchyňský dřez s vaničkou Kuchyňský dřez s vaničkou