Nerezové kuchyňské dřezy

Stále suveréně nejprodávanější typ kuchyňských dřezů. Podle mnoha průzkumu toří až 80% celkových prodejů. Asi hlavním důvodem proč tomu tak je, je cenová dostupnost. Nerezové kuchyňské dřezy vycházejí řádově levněji než dřezy granitové a keramické. To v očích většiny českých spotřebitelů převáží nad nevyhodami jakými jsou hlavně zanechávání drobných flíčků po zaschnuté vody a vytváření barevných map po vápenité vodě (pokud je voda železitá, může dokonce dokázet k rezavění).

Nerezové dřezy nabízejí dlouhou odolnost proti korozi (pokud v domácnosti nemáte železitou vodu) a snášejí veškeré, v domácnostech běžně používané, chemické přípravky a saponáty. Nerezové dřezy jsou vyráběny ve více povrchových úpravách. Nejčastěji se setkáváme se základním provedením. V nabídce jsou také tzv. tkané struktury nebo kartáčovaný povrch. Můžeme se setkat také se dřezy v leštěném provedení. Nerezové kuchyňské dřezy jsou také velmi odolné vůči vysokým teplotám.

Hlavní výhody nerezových dřezů:

  • Možnost přidání přípravné desky - díky své konstrukci a použitému materiálu lze k dřezu velmi snadno přidat posuvnou přípravnou deskou, která slouží buď ke krájení nebo k odstavení horkých hrnců, v případě, že s ním překryjete dřez, rozšíří se Vám odkládací plocha.
  • Chemická odolnost - a to nejen k běžným čistícím prostředkům a saponátům ale i proti zeleninovým nebo ovocným šťávám.
  • Tvarová různorodost - nerezový kuchyňský dřez může být v různých tvarech a velikostech s odkapávačem, na kterém může být umístěno univerzální dřevěné prkénko, volit můžete i odkapávací či odpadní misku.
  • Různorodá povrchová úprava - dřezy mohou být hladké, s mikrostrukturou nebo tkanou strukturou, různě tvarované.
  • Možnost kombinace se spotřebiči - nerez z kterého je dřez vyrben lze barevně jednoduše skloubit s moderními nerezovými spotřebiči, digestoří, vodovodní pákovou baterií a různými kuchyňskými doplňky jako je drátěný program.

Fotogalerie nerezových dřezů:

Nerezový dřez s drtičem odpadu Nerezový dřez s vaničkou a odkapem Nerezový  doudřez s odkapem Nerezový dřez s odkapem Nerezový dřez s odkapem Nerezový dvoudřez Nerezový dřez s odkapem Nerezový dřez s vaničkou a odkapem Nerezový dřez s odkapem